Detekovateľné zátkové chrániče sluchu

180.06 bez DPH

BST Plne detekovateľné opakovane použiteľné 3 dražkové modré štuple do uší.

Naše plne detekovateľné 3 dražkové opakovane použiteľné zátky do uší sú vyrobené z nealergénneho detegovateľného silikónu a sú vybavené zástrčkovým jadrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré zvyšuje detekovateľnosť.

Katalógové číslo: PE11003MB Kategórie: ,

Popis

Silikónové zátkové chrániče sluchu s kovom sa vyznačujú 3 drážkovým dizajnom, ktorý ponúka zvýšený výkon a pohodlie. Dizajn s tromi drážkami vyhovuje širokej veľkosti zvukovodov a účinne šíri tlak prostredníctvom zvýšeného kontaktu s povrchom, vďaka čomu sú pohodlnejšie ako dvoj drážkové varianty.

BST ušné zátkové chrániče sluchu a spojovací pásik sa vyrábajú pomocou mäkkej, pružnej silikónovej gumy obsahujúcej rovnomerne rozptýlené detekovateľné aditívum z kovu. Každá zátka obsahuje kovovú guľu s priemerom 3 mm a kovové zúženie okolo konca akordu pre lepšiu detekovateľnosť. Obidva tieto kovové komponenty sú úplne zapuzdrené v detekovateľnej silikónovej zátke.

Detegovateľné zátkové chrániče sluchu BST ponúkajú dobré tlmenie vo všetkých frekvenciách, chránia uši a zároveň prejavujú náležitú starostlivosť pri prevencii kontaminácie cudzími telesami.

TECH - BM. s.r.o
Cieľom našej spoločnosti je ponúknuť zákazníkovi kompletné profesionálne služby, ucelený sortiment produktov za bezkonkurenčné ceny a hlavne rýchle doručenie priamo z nášho skladu.
Tech MB s.r.o. © 2020 |Tech MB s.r.o. All rights reserved.
X